نوستراداموس 2012 با دوبله فارسی

توضیحات : یکی از عجیب‌ترین افرادی که تا به حال متولد شده است ستاره‌شناس فرانسوی نوسترآداموس است. پیشگویی‌های او در مورد انقلاب ایران و واقعه 11 سپتامبر و … همگی به واقعیت پیوسته است و این مستند چشم‌اندازی از پیش‌گویی او در مورد سال 2012 می‌باشد. اینکه او پیش‌بینی می‌کند یک فاجعه عظیم کیهانی دنیا را در برخواهد گرفت که در 21 دسامبر 2012 به واقعیت می‌پیوندد .
با اینکه از سال 2012 گذشته ایم ولی بعضی از افراد و پیروان این پیشگو میگویند که مورخان زمان وقوع این واقعه رو اشتباهی محاسبه کردن و این فاجعه چندین سال بعد اتفاق می افتد آیا واقعا خطر رفع شده یا طبق پیروان و طرفداران این پیشگو هنوز هم ممکنه این واقعه رخ بدهد

ورود به سایت اصلی

نقد و بررسی

مستند به زبان فارسی نوستراداموس 2012، به تبعات پیش‌بینی‌های این ستاره‌شناس فرانسوی می‌پردازد. این مستند تصاویری از پیش‌بینی‌های نوستراداموس در مورد انقلاب ایران، واقعه 11 سپتامبر و سایر موضوعات را به تصویر می‌کشد و به مشاهده‌کننده این امکان را می‌دهد تا درباره‌ی صحت این پیش‌بینی‌ها تصمیم بگیرد.

هرچند از سال 2012 گذشته است، اما هنوز بحث‌ها و اظهار نظرهای مختلفی در مورد دقت این پیش‌بینی‌ها وجود دارد. بعضی معتقدند که نوستراداموس زمان وقوع این فاجعه عظیم کیهانی را اشتباهی محاسبه کرده و این واقعه ممکن است در آینده اتفاق بیفتد، در حالی که دیگران این نظر را به رد می‌کنند.

با وجود گذشت زمان، مستند نوستراداموس 2012 همچنان موضوعی پُر بحث است و برای علاقه‌مندان به این نوع پیش‌بینی‌ها، توصیه می‌شود.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *