نجات از وضعیت قرمز با دوبله فارسی – دره طوفان

توضیحات : امداد دریایی یکی از پر مخاطره ترین مشاغل است. سالانه بیش از 500 کشتی در دریاها دچار سانحه می شوند که همه ی آنها به امداد سریع و محاسبه شده نیازمندند. از انفجار و آتشسوزی در کشتی های نفت کش غول پیکر، تا برخورد و تخریب کشتی ها بر اثر طوفان های مهیب دریایی و .. از این بین تنها در حدود 250 تا 300 ماموریت با موفقیت انجام می پذیرد .
با فیلم برداران حرفه ای کمپانی نشنال جئوگرافیک همراه شوید تا از دریچه ی دوربین 5 قسمت دیدنی و پر اضطراب این سری مستند را به نظاره بنشینید.

ورود به سایت اصلی

نقد و بررسی

این مستند توضیحی جذاب و انگیزشی ارائه می دهد درباره ی ماجراجویی های مستند گرانی های امداد دریایی که در روزمره خود با پیچیدگی های بسیاری روبه رو است. این مستند با فیلم برداری های حرفه ای شده توسط کمپانی نشنال جئوگرافیک تصاویر دیدنی و پر از اضطرابی را به نمایش می گذارد که مخاطبان را بیشتر به خود جلب می کند. این مستند با گویشی ساده و بدون هیچ چشم انداز تشویق کننده انسان ها را به عمق دریا و اختراق در سانحه های دریایی می کشاند، بدون آنکه احساس فریب یا ترس به کار یا سلیقه ی هر فردی نوعی لطمه بزند. به نظر من، این مستند یکی از مستندهای پر محتوا و جذاب محسوب می شود که به شدت توصیه می شود.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *