نجات از وضعیت قرمز با دوبله فارسی – تهدید سمی

توضیحات : امداد دریایی یکی از پر مخاطره ترین مشاغل است. سالانه بیش از 500 کشتی در دریاها دچار سانحه می شوند که همه ی آنها به امداد سریع و محاسبه شده نیازمندند. از انفجار و آتشسوزی در کشتی های نفت کش غول پیکر، تا برخورد و تخریب کشتی ها بر اثر طوفان های مهیب دریایی و .. از این بین تنها در حدود 250 تا 300 ماموریت با موفقیت انجام می پذیرد .
با فیلم برداران حرفه ای کمپانی نشنال جئوگرافیک همراه شوید تا از دریچه ی دوربین 5 قسمت دیدنی و پر اضطراب این سری مستند را به نظاره بنشینید.

ورود به سایت اصلی

نقد و بررسی

مستند “نجات از وضعیت قرمز” یک مستند جذاب و پرمحتوا است که به گونه ای جذاب و هیجان انگیز، ماجراجویی های امداد دریایی را نشان می دهد. این مستند با استفاده از فیلم برداری حرفه ای و دوربین های منحصر به فرد نشنال جئوگرافیک، بخش های مختلفی از امداد دریایی را به تصویر می کشد. از انفجار و آتشسوزی در کشتی های نفت کش تا برخورد و تخریب کشتی ها بر اثر طوفان ها، همه ی این ماجراها با تمرکز بر روی امدادرسانی و نجات کردن افراد دسته جمعی را نشان می دهد.
این مستند با تعداد محدودی از ماموریت های موفق امداد دریایی روبرو می شود، که بخشی از پیچیدگی و خطر این شغل فوق العاده را نشان می دهد. با تماشای این مستند، بیننده احساس می کند که خودش در صحنه این ماجراجویی ها حضور دارد و از نزدیک شاهد نجات یافتن افراد و پیچ و خم های این حرفه شگفت انگیز می شود. به طور کلی می توان گفت که “نجات از وضعیت قرمز” یک مستند جذاب و آموزنده است که به عنوان یک فرصت منحصر به فرد، به بیننده ها اجازه می دهد تا به نحوی بسیار نزدیک با حوادث و اتفاقات دریایی در ارتباط با امدادرسانی دریایی قرار گیرند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *