فصل 2 ماشه و مهارت با زیرنویس فارسی – بهت تیرانداز

توضیحات : هدف این مسابقه‌ی واقعی شناسایی تیراندازان افسانه‌ای است. از انی اوکلی گرفته تا ویلیام تیل، مخاطب اصلی مسابقه تیرانداز برتر تیراندازهای ماهر است، مسابقه‌ای که در آنها تیم‌ها و افراد برای بدست آوردن جایزه ۱۰۰،۰۰۰ دلاری با هم به رقابت می‌پردازند.
شرکت کننده‌ها با مراحل برگرفته از وقایع واقعی مواجه می‌شوند، از مسابقات کمان زنبورکی قرون وسطی گرفته تا جنگ‌های غرب وحشی و ماموریت تک تیراندازان عصر حاضر. در حالی که در هر قسمت با سلاح‌ها، فن‌آوری‌ها و ترفندهای دوره‌های مختلف آشنا می شوید، دوربین‌های پرسرعت و باکیفیت ما اجرای ماهرانه‌ی این افراد را با دقتی نفس‌گیر ثبت و ضبط می‌کند.

ورود به سایت اصلی

نقد و بررسی

مستند ماشه و مهارت، یک مسابقه واقعی است که به شناسایی تیراندازان افسانه‌ای می‌پردازد. این مستند به شرح و معرفی مسابقات هیجان انگیز و تمریناتی که شرکت‌کنندگان برای تسلط بر تیراندازی مراحل مختلف واقعی مواجه می‌شوند، پرداخته است. از مسابقات کمان زنبورکی قرون وسطی تا جنگ‌های غرب وحشی و ماموریت تک تیراندازان عصر حاضر، این مستند به معرفی مهارت‌های بی‌نظیر این تیراندازان پرداخته است. علاوه بر این، دوربین‌های پرسرعت و با کیفیت به شکلی نفس‌گیر عملکرد این تیراندازان را به طور شگفت‌آوری ثبت و ضبط می‌کنند. اگرچه این مستند به نمایش مهارت‌ها و انجام تیراندازی حرفه‌ای می‌پردازد، اما به دلیل استفاده از واژه‌های رنگارنگ و توضیحات کم، ممکن است برخی از تماشاگران گیج شوند. به طور کلی، این مستند برای علاقه‌مندان به تیراندازی گزینه‌ی مناسبی است.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *