دانلود فصل اول توقف زمان با دوبله فارسی – قسمت یازدهم

توضیحات : توقف زمان یک برنامه ی علمی تلوزیونی مشهور است که توسط شبکه ی دیسکاوری تولید و پخش شده است. در این مستند جذاب “جیف لیبرمن” دانشمند دانشگاه MIT به همراه یک متخصص فیلمبرداری با دوربین‌های سرعت بسیار بالا از پدیده‌های جالب و منحصر به فرد فیلمبرداری می کنند و پس از پخش مجدد با سرعت بسیار پایین پرده از راز پدیده هایی که چشم انسان نمی تواند آنها را ببیند بر می دارند. به عبارتی زمان را برای شما نگه می‌دارد. سرعت فیلمبرداری این دوربین‌ها ۱۰ هزار فریم بر ثانیه است

ورود به سایت اصلی

نقد و بررسی

مستند “توقف زمان” یک مستند بسیار جذاب و الهام بخش است که توسط دانشمندان دانشگاه MIT و متخصصان فیلمبرداری تولید شده است. این مستند به وسیله ی دوربین‌های با سرعت بسیار بالا، پدیده‌های جالب و منحصر به فرد را از زوایایی دیده نشده روی فیلم می‌برد و سپس این فیلم‌ها با سرعت بسیار کمتری پخش می‌شوند تا جزئیاتی از این پدیده‌ها که چشم انسان نمی تواند آنها را ببیند، آشکار شوند. این مستند اطلاعات علمی ارزشمندی را نیز به مخاطبان ارائه می‌دهد و با ترکیبی از زیبایی و علم، تجربه‌ی بی‌نظیری را به تماشاگران خود می‌دهد.

به طور کلی، “توقف زمان” یک مستند بسیار زیبا، آموزنده و الهام بخش است که به شیوه‌ای تازه و جذاب، اطلاعات علمی را به مخاطبان ارائه می‌دهد و آنها را به دنیای پنهان و جالب پدیده‌های علمی می‌برد. این مستند را به تمام علاقه‌مندان به علم و فناوری توصیه می‌کنم.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *