دانلود سریال The Watch با دوبله فارسی

 • خلاصه داستان: دیدبانی ، نام سریالی کمدی و فانتزی می‌باشد که توسط سایمن الن ساخته شده است. داستان این سریال در شهر خیالی آنک-مورفورک روی می‌دهد جایی که ارتکاب جنایت قانونی است. سریال گروهی از پلیس‌های شهر را دنبال می‌کند که دهه‌ها از وقوع فجایع در شهر محافظت کرده‌اند. آن‌ها باید در مقابل نیرویی شیطانی ایستادگی کنند که می‌خواهد حیات را از بین ببرد و…

 • ورود به سایت اصلی

  نقد و بررسی

  سریال “The Watch” یک سریال تلویزیونی فانتزی و کمدی است که از روی رمان‌های “دیسک‌ورلد” نوشته تری چراپمن بر اساس محیط داستانی تیره و فانتزی ایجاد شده توسط تری پراتشت بازسازی شده است. این سریال در شبکه BBC America پخش شده و از سال 2021 به طور موفق ادامه پیدا کرده است.

  داستان “The Watch” در شهر آنک‌مورپورک، یک شهر آشفته و پراز جادو و جنایت، روایت می‌شود. گروهی از نیروهای پلیس به نام “سرگرمی” (The Watch) تشکیل شده اند تا بقایای قانون و نظم را در این شهر به دست آورند. این گروه از پلیس‌ها شامل سرهنگ سام ویمان، کاپیتان لیدی سیلفیا، افسر ترولچ، و افسر تش خطابه می‌شود. آنها در مواجهه با انواع موجودات فانتزی و خطرات مختلف، تلاش می‌کنند تا شهر را از گذشته تاریکی خلاص کنند.

  این سریال با الهام از افسانه‌ها و داستان‌های جهان دیسک‌ورلد، موجودیت‌های فانتزی، و قهرمانان تصویری محبوب، موضوعاتی مانند قدرت، هویت، و رهبری را مورد بررسی قرار می‌دهد. با ترکیبی از تاریخچه داستانی عمیق و طنز شاداب، این سریال تلاش دارد که مخاطبان را با داستانی جذاب و سرگرم‌کننده سرگرم کند.

  دانلود سریال “The Watch” با دوبله فارسی امکان‌پذیر است و می‌توانید از آنجایی که این سریال فصل‌های مختلف دارد، از وب‌سایت‌ها یا سرویس‌های دانلود مختلف برای دسترسی به این اثر استفاده کنید. این سریال با داستانی مهیج و بازیگری‌های فوق‌العاده، می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای تفریح شما باشد.

  دیدگاه‌ها

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *