دانلود سریال Jesus of Nazareth

 • خلاصه داستان: داستان سریال خلاصه‌ی مختصری از زندگی عیسی مسیح به روایتی از انجیل می باشد…

 • ورود به سایت اصلی

  نقد و بررسی

  “سریال Jesus of Nazareth” یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین سریال‌های مذهبی است که به زندگی عیسی مسیح و آغاز نبوت او می‌پردازد. این سریال به کارگردانی فرانکو زفیرللی و با بازیگری رابرت پاول، آنتونی کوین و آن هسکل تولید شده است و در سال 1977 پخش شده است.

  این سریال که به صورت مینی‌سریال تولید شده است، به نحوه‌ی رشد عیسی از کودکی تا رسیدن به اعظمت و نبوت او می‌پردازد. داستان سریال از زمان تولد عیسی و اعلام حکمت و پیام او، تا صلب شدن و بازپس‌گیری او را دنبال می‌کند. این سریال با توجه به محتوای مذهبی و تاریخی‌اش توانسته است مخاطبان زیادی را به خود جذب کند و بازتاب بسیار مثبتی به همراه داشته است.

  “سریال Jesus of Nazareth” به عنوان یکی از برجسته‌ترین آثار مذهبی سینمای دنیا شناخته می‌شود و همچنین به دلیل نمایش گسترده و واقع‌گرایانه‌ی رویدادهای تاریخی، توانسته است تأثیر بسزایی بر جامعه داشته باشد. این سریال در میان معتقدان مسیحیت و جامعه مذهبی بسیار محبوب است و هنوز هم بعنوان یکی از بهترین آثار مذهبی سینمای جهان شناخته می‌شود.

  در نتیجه، سریال Jesus of Nazareth با استفاده از بازیگری حرفه‌ای، داستان گویی جذاب و تصاویر زیبا، توانسته است عنوانی برجسته و پرطرفدار را کسب کرده و به عنوان یکی از محبوب‌ترین آثار مذهبی در صنعت سینما شناخته شود.

  دیدگاه‌ها

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *