دانلود سریال چرخ زمان با دوبله فارسی The Wheel of Time

 • خلاصه داستان: در دنیای سحر و جادو و سرشار از فانتزی, زنی به نام مویرین با پنج زن و مرد جوان دل به جاده می زند. سفری خطرناک بر پهنای جهان با اقتباس از کتاب های رابرت جردن.

 • ورود به سایت اصلی

  نقد و بررسی

  سریال چرخ زمان (The Wheel of Time)، یکی از سریال‌های محبوب و پرطرفدار در دنیای تلویزیون است که بر اساس مجموعه کتاب‌های هجده جلدی نوشته رابرت جوردن ساخته شده است. این سریال در ۱۹ نوامبر ۲۰۲۱ از طریق شبکه امازون پرایم به‌صورت اختصاصی پخش شده است.

  سریال چرخ زمان، داستانی از دنیای فانتزی است که ایده‌ها و المان‌های گوناگونی را از ادبیات و اساطیر مختلف می‌گیرد. داستان اصلی سریال حول محور جنگی بین نیروهای خوب و شرور است که در یک دنیای فراجهانی به نام “راندل” اتفاق می‌افتد.

  خلاصه‌ای از داستان اصلی سریال چرخ زمان این است که یک گروه از شخصیت‌های اصلی، به نام “ایگون”، “راند الثور”، “پرن دراگون” و “مات کاوتن”، به دنبال یافتن و محافظت از یک زن جوان به نام “مورین” هستند که قدرت‌های جادویی بسیار بالایی دارد و در معرض خطر قرار گرفته است. آن‌ها باید او را به مقصدی امن برسانند و در مسیر این سفر، با تهدیدات و موانع مختلفی روبرو می‌شوند.

  این سریال با استفاده از فضای فانتزی و ماجراجویی، توانسته است مخاطبان زیادی را برای خود جذب کند و با موضوع، داستان و اجرای حرفه‌ای خود، توانسته امتیاز بالایی از منتقدان و بینندگان بگیرد. از مواردی که بیشتر بینندگان را به خود جذب کرده است، دوبله فارسی مناسب و حرفه‌ای این سریال است که به ویژه برای بینندگان ایرانی بسیار مهم است.

  در نهایت، سریال چرخ زمان با داستان پرماجرا و جذابش و همچنین دوبله فارسی با کیفیت، توانسته است جای خود را در صدر جدول سریال‌های پرطرفدار دنیا برای خود برنده شود و فصل‌های جدید آن با شوق و انتظار زیادی توسط طرفداران مورد انتظار قرار گرفته است.

  Comments

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *