دانلود سریال پرسی جکسون با دوبله فارسی Percy Jackson and the Olympians

 • خلاصه داستان: پرسی جکسون و المپ‌ نشینان؛ سریالی فانتزی بر اساس مجموعه رُمانهایی به همین نام محصول شبکه دیزنی پلاس است. داستان یک پسر بچه ۱۲ ساله نیمه خدای امروزی به‌نام پرسی جکسون را روایت می‌کند که به‌تازگی با قدرت‌های ماورالطبیعی خود آشنا شده و کنار آمده است، اما زئوس، خدای آسمان او را متهم به دزدین سلاح صاعقه، قدرتمندترین سلاح در دنیا می‌کند. اکنون پرسی جکسون باید در سراسر آمریکا برای یافتن دزد صاعقه سفر کند تا نظم را به المپوس بازگرداند و جلوی شروع یک جنگ تازه را بگیرد…

 • ورود به سایت اصلی

  نقد و بررسی

  سریال “پرسی جکسون و اولیمپین‌ها” بر اساس سری کتاب‌های مشهور ریک ریوردان به همین نام ساخته شده است. این سریال داستان جوانی به نام پرسی جکسون را دنبال می‌کند که در یک جهان پر از اساطیر یونان باستان و خدایان آن‌ها زندگی می‌کند. او که خود هم نسلی از خدایان یونان است، به همراه دوستانش برای جلوگیری از نیروهای شیطانی و نجات جهان تلاش می‌کند.

  در این سریال، تنش و هیجان به صورت مداوم حفظ می‌شود و تماشاگران با ماجراهای پرسی جکسون و همراهانش همراه می‌شوند. همچنین این سریال دارای عناصری از انسانیت، دوستی، ماجراجویی و مبارزه برای خیر است که آن را به یک سریال بسیار جذاب برای تماشاگران هر سنی تبدیل کرده است.

  از آن‌جایی که این سریال در اصل به زبان انگلیسی است، اما با دوبله فارسی در دسترس قرار گرفته است، این امکان برای تماشاگران ایرانی به فراهم‌آمدنه تا به راحتی از داستان و اتفاقات پرسی جکسون لذت ببرند. دوبله فارسی این سریال باعث شده تا تماشاگران ایرانی با شخصیت‌ها و داستان‌های سریال به دور از مشکلات زبانی، همراه شوند و از تماشای آن لذت ببرند.

  با توجه به داستان جذاب و موضوعات اجتماعی و فرهنگی مورد بررسی در این سریال، می‌توان گفت که دانلود و تماشای سریال “پرسی جکسون و اولیمپین‌ها” با دوبله فارسی توصیه‌ای بسیار خوب برای علاقه‌مندان به فانتزی و داستان‌های ماجراجویانه است.

  Comments

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *