دانلود سریال پادشاه: سلطنت ابدی با دوبله فارسی The King: Eternal Monarch

 • خلاصه داستان: این داستان درباره دو جهان و دو دنیای موازی بایکدیگر است . یکی از جهان ها متعلق به دنیای مدرن امروزیست و جهان دیگر متعلق به گذشته و دوران امپراطوری کره است که توسط پادشاه ، لی گون (Lee Min-Ho) اداره میشود . تا اینکه شیطان در دنیای آدم ها رها میشود و دری را به سمت جهان موازی باز میکند. دری که میتوان از طریق آن به جهان قدیمی و جهان امروزی رفت و آمد کرد . شیطان به پادشاه لی گان ، پیشنهاد زندگی بهتر در دنیای موازی مدرن را میدهد اما برخلاف پیشنهاد شیطان، لی گان سعی میکند دری که به سمت جهان موازی باز شده را ببندد. به همین خاطر به دنیای مدرن میرود و با بازرس کره جنوبی جانگ تائه یول (Kim Go-Eun) آشنا میشود و آن دو سعی میکنند به کمک یکدیگر ، دری که شیطان باز کرده است را ببندند …

 • ورود به سایت اصلی

  نقد و بررسی

  سریال “پادشاه: سلطنت ابدی”، یکی از سریال‌های محبوب و پرطرفدار در دنیای سینما و تلویزیون است که اکنون با دوبله فارسی نیز در دسترس قرار گرفته است. این سریال یک ترکیب از عناصر عاشقانه، فانتزی و علمی-تخیلی است که با فضایی جذاب و داستانی پرماجرا و دلنشین مخاطبان بسیاری را به خود جلب کرده است.

  این سریال داستان جالب و پرماجرای یک پادشاه و یک دختر جوان را روایت می‌کند که از دو دنیای متفاوت هستند. دنیایی که پادشاه در آن زندگی می‌کند، یک دنیای فانتزی و افسانه‌ای است که به نام “کوریا” شناخته می‌شود و دنیای دیگر دختر جوان، دنیای “کره جنوبی” است. پادشاه تصمیم می‌گیرد به دنیای دختر بیاید و این اتفاقات پرماجرا را به دنبال دارد.

  بازیگران برجسته و با استعداد، جلوه‌یی به این سریال افزوده‌اند و بازی های بی‌نقص آنها مخاطبان را به خود جلب کرده است. همچنین تصاویر زیبا و جلوه های ویژه ویژه‌ای که در این سریال به کار رفته است، تجربه‌ی دیدن آن را برای بینندگان به یک تجربه‌ی بی‌فراز و نشیب تبدیل کرده اند.

  در مجموع، سریال “پادشاه: سلطنت ابدی” با دوبله فارسی توانسته است جای خود را در دل مخاطبان ایرانی پیدا کند و با داستانی جذاب و جلوه‌های ویژه آن، مخاطبان جدیدی را به سمت خود جذب کند. بنابراین اگر به دنبال یک سریال فانتزی و عاشقانه هستید، قطعاً دانلود و تماشای این سریال را پیشنهاد می‌کنیم.

  دیدگاه‌ها

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *