دانلود سریال قتل های دوبلین با دوبله فارسی Dublin Murders

 • خلاصه داستان: این سریال بر اساس رمانی از “تانا فرنچ ” ساخته شده و درباره سری قتل هاdی است که در دوبلین “ایرلند” صورت میگیرد و …

 • ورود به سایت اصلی

  نقد و بررسی

  سریال “قتل های دوبلین” یک سریال جذاب و مهیج است که به تازگی با دوبله فارسی منتشر شده است. این سریال داستان دو کارآگاه پلیس به نام‌های رابرت رین و کاسی سمور که در دوبلین فعالیت می‌کنند را روایت می‌کند. آنها در تحقیق درباره‌ی پرونده‌های جنایتی به دوبلین می‌پردازند و در این بین روابط پیچیده و اتفاقات مهمی برای آنها رخ می‌دهد.

  در این سریال، تنها چگونگی حل پرونده‌ها و پیدا کردن قاتلان مهم نیست بلکه روابط شخصیت‌ها و تاثیر آن‌ها بر کارآگاهی آنها نیز مورد توجه قرار می‌گیرد. همچنین داستان و روایت بسیار پرهیج و جذاب است و تماشاگر را درگیر و مشوق می‌کند.

  همچنین دوبله فارسی این سریال کیفیت بسیار خوبی دارد و به خوبی احساسات و ابعاد شخصیت‌ها را منتقل می‌کند. این امر باعث می‌شود تجربه تماشای این سریال برای تماشاگران فارسی زبان بسیار لذت بخش تر شود.

  در نهایت، سریال “قتل های دوبلین” با داشتن داستان جذاب و بازی های با کیفیت هنرمندان و دوبله فارسی عالی، یک گزینه عالی برای تماشا و سرگرمی است که قطعا تجربه جذابی را برای تماشاگران فارسی زبان ایجاد خواهد کرد.

  Comments

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *