دانلود سریال عالیجناب سایه ها با دوبله فارسی The Eminence in Shadow

 • خلاصه داستان: قهرمانان بزرگ و تبهکاران شیطانی تیپ کاراکترهایی هستند که مردم آرزو دارن به اونا تبدیل بشن اما سید کاگنو این طوری فکر نمی کنه. اون دوست داره که تبدیل به مغز متفکر اصلی پشت همه داستانا باشه، عروسک گردان اصلی ماجرا باشه و دسیسه ها و تدبیرش عامل اصلی اجرای داستان ها باشه. در زندگی قبلیش توی ژاپن مدرن، اون نتونست به اهدافش برسه. اما اکنون در دنیای جادو دوباره متولد شده و سایه برجسته و حقیقیشو

 • ورود به سایت اصلی

  نقد و بررسی

  سریال عالیجناب سایه ها با دوبله فارسی

  سریال عالیجناب سایه ها یکی از محبوب‌ترین سریال‌های انیمه و اکشن ماجراجویی است که در سبک فانتزی و علمی تخیلی قرار دارد. این سریال توسط استودیوی انیمه Studio Bind ساخته شده است و بحث و گفتگو‌های فراوانی را در میان طرفداران خود به دنبال داشته است.

  داستان سریال در مورد یک پسر جوان به نام سیتو جیمکا است که از روزگار کودکی‌اش عاشق سریال‌ها و داستان‌های ماجراجویی بوده و به دنبال تبدیل شدن به یک شخصیت افسانه‌ای می‌باشد. اما چون واقعیت زندگی اش با دنیا واقعی همخوانی ندارد، او به تصمیم گرفته است تا دنیایش را از روی این قصه‌ها و رمان‌های ماجراجویی بسازد. او یک گروه مخفی را تشکیل می‌دهد و اعضای این گروه را به عنوان افراد رکن‌های شخصیت‌های داستانی انتخاب می‌کند تا برای او مراحل مختلف را پشت سر بگذارند.

  در این سریال روایتی متفاوت از دنیای ماجراجویی و فانتزی ارائه شده است که تا به امروز برای هیجان‌بخشی و پرهیجان بودن آن شناخته شده است. ساختار داستان یک طرف روایت ماجراهای جیمکا و دیگر طرف نیز نحوه ترتیب دادن به داستان توسط اعضای گروه مخفی اوست که باعث افزایش جذابیت و گیرایی داستان می‌شود.

  با توجه به جذابیت و محبوبیت این سریال، استودیوهای انیمه و دوبله فارسی نیز اقدام به دوبله و انتشار این سریال در زبان فارسی کرده اند تا طرفداران ایرانی نیز از تماشای این سریال لذت ببرند. می‌توانید این سریال را با دوبله فارسی در وبسایت‌ها و پلتفرم‌های مختلف دانلود کرده و تماشا کنید.

  دیدگاه‌ها

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *