دانلود سریال دوست نابغه من با دوبله فارسی | My Brilliant Friend

 • خلاصه داستان: داستان این سریال درباره دو دوست صمیمی‌ است که یک عمر با همدیگر دوست هستند. در ادامه‌ی داستان، پس از سال‌ها یکی از این دو دوست‌ بدون اینکه ردی از خود باقی بگذارد، ناپدید می‌شود؛ دوست دیگر یعنی «النا»، که حالا زنی سالخورده است و در خانه‌ای پر از کتاب زندگی می‌کند پشت کامپیوتر خود می‌رود و تصمیم می‌گیرد که داستان این دوستی را در یک کتاب بنویسد. او به دیدار «رافائلا» می‌رود؛ دوستی که در اولین سال مدرسه در سال ۱۹۵۰ او را «لی لا» می‌نامیده. آن‌ها در یک محل زیبا و بی‌نظیر در ناپل با هم می‌نشینند تا داستان ۶۰ سال زندگی‌‌شان را به خاطر بیاورند تا شاید راز «لی لا» را کشف کنند. اما دوست نابغه‌ی النا که زمانی بهترین دوستش بوده ممکن است حالا به بدترین و خطرناک‌ترین دشمنش تبدیل شده باشد.

 • ورود به سایت اصلی

  نقد و بررسی

  سریال “دوست نابغه من” یکی از محبوب ترین و مورد توجه ترین سریال های هم اکنون موجود در فضای تلویزیون و استریمینگ است. این سریال محصولی از ایتالیاست که بر اساس رoman نوشته اِلنا فِرنته با عنوان “دوست نابغه من” توسط تشنه اد و سره چولکولو ساخته شده است.

  این سریال درباره دو دختر به نام های النا و لیلا است که در یک محله فقیر و محدود زندگی می کنند، زندگی این دو دختر در اوایل دهه 1950 آغاز می شود. آنها از دوران کودکی تا بلوغ پیش می روند و در این مدت با مشکلات و چالش های زیادی مواجه می شوند از جمله قتل، فقر و خشونت.

  در سریال “دوست نابغه من” داستان دوستی قوی بین النا و لیلا به تصویر کشیده شده است. این دو دختر عاشق یکدیگر هستند و با وجود تمامی مشکلات و موانعی که در راهشان قرار می گیرد، همچنان برای هم ایستاده اند و با هم همراه شده اند. این دوستی قوی و پایدار می تواند الگویی برای دوستی های واقعی باشد و نشان دهنده ی این است که یک دوستی واقعی هر چقدر هم مشکلات داشته باشد همچنان می تواند پابرجا بماند.

  سریال “دوست نابغه من” با دوبله فارسی قابل دسترسی است و می توانید آن را از استریمینگ های مختلف یا فروشگاه های آنلاین دانلود کنید. این سریال به خوبی واقعیت های زندگی دختران جوان ایتالیایی را نشان می دهد و بسیاری از تماشاگران را برای خود جلب کرده است.

  Comments

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *