دانلود سریال جواهری در قصر (یانگوم) با دوبله فارسی The Great Jang Geum

 • خلاصه داستان: سریال ماجرای واقعی یک زن که اولین و احتمالاً تنها زنی است که نامش در تاریخ به‌عنوان پزشک خصوصی پادشاه ثبت شده‌است. ماجرا در زمان سلسله چوسان می‌گذرد زمانی که جامعه مشخصاً سیستم طبقاتی دارد و سنت‌های مردسالارانه بر آن حکمفرماست. این دوره از تاریخ هر چند از نظر اقتصادی در وضعیت مساعدی به سر می‌برد اما به دلیل درگیری‌های داخلی بر سر قدرت میان خانواده سلطنتی و دولت از ثبات سیاسی برخوردار نیست. در میانه این کشمکش و هرج و مرج داستان زندگی دختری نقل می‌شود که نه از طریق داشتن ارتباط با سران قدرت بلکه از طریق بخشندگی و برخورداری از روحیه شکست‌ناپذیر قصد دارد لقب یانگ گوم (یانگوم) بزرگ را از جانب شخص پادشاه دریافت کند.

 • ورود به سایت اصلی

  نقد و بررسی

  سریال “جواهری در قصر” یا “یانگوم”، یک سریال تلویزیونی کره ای است که در دهه 2000 میلادی ساخته شده است و بسیار محبوب شده است. این سریال تاریخی و عاشقانه، روایتی از داستان زندگی یک پزشک زن در دوره جوانی پادشاه چِلونگی دوم از سلسله جوسون است.

  داستان سریال “جواهری در قصر” در مورد جانگ گیم است، یک دختر بیوه و باهوش که به عنوان جوانترین پزشک زن در تاریخ کره شناخته می‌شود. این سریال در مورد راه‌هایی که او برای دست یافتن به موفقیت و شکوفایی حرفه‌ای خود انتخاب می‌کند و مواجهه با موانع و مشکلات در طول راه، حرفه‌ای و عاطفی‌اش صحبت می‌کند. این سریال با زیبایی و هیجان فوق‌العاده، داستانی عاشقانه و جذاب را برای تماشاگرانش به تصویر می‌کشد و با موضوعاتی چون روابط انسانی، قدرت زنان و تلاش برای رسیدن به اهداف، توانسته است توجه بسیاری را به خود جلب کند.

  این سریال با دوبله فارسی توسط تیم‌های حرفه‌ای دوبله و با کیفیت بالا ترجمه و دوبله شده است تا بخش قابل ارتقا و تفسیری این اثر برای مخاطبان فارسی زبان فراهم شود. توجه به جزئیات تاریخی و فرهنگی و نیز فضای سریال، این اثر را برای تماشاگران فارسی زبان بسیار جذاب و پرفروش کرده است.

  با توجه به جذابیت داستان و کیفیت تولید بالا، دانلود سریال “جواهری در قصر” با دوبله فارسی “The Great Jang Geum” برای دوستداران سریال‌های تاریخی و عاشقانه توصیه می‌شود تا از دنیای شگفت‌انگیز و هیجان‌انگیز این سریال لذت ببرند.

  دیدگاه‌ها

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *