دانلود سریال بیمارستان چونا با دوبله فارسی Brain

 • خلاصه داستان: لی کانگ هو در یکی از بهترین دانشگاهای پزشکی درس خوانده و فارغ التحصیل شده و در بهترین بیمارستان و در بهترین بخش مغز و اعصاب مشغول به کار است .جاه طلبی وی تا حدیست که دوست دارد تمام تلاش خود را بکند که به مدیر دانشگاه بیمارستان تبدیل شود به هر حال وی با ارشد خود کیم سانگ چول ملاقات میکند که یکی از نابغه ترین دکترها و یکی از مشهورترتین پزشکان اعصاب دنیاست .سو جون سوک یک دکتر است و به زودی یکی از اعضای خانواده لی کانگ هون میشود .یو جی هیو هم یکی از متخصصان مغز و اعصاب است که در یک خانواده با اصالت بزرگ شده و خیلی به کار و درس خواندش اهمیت میدهد اما در عین حال رابطه گرمی با بیماران خود دارد …

 • ورود به سایت اصلی

  نقد و بررسی

  “بیمارستان چونا”: سریالی تازه و جذاب
  سریال “بیمارستان چونا” یک سریال تلویزیونی کره ای است که با موضوعات پزشکی و درامی علاقه مندان را جذب خود می کند. این سریال که ابتدا در سال 2013 پخش شد، داستان گروهی از پزشکان و پرستاران جوان را دنبال می کند که در بیمارستانی به نام چونا کار می کنند و با چالش ها و مشکلات مختلفی روبرو می شوند.
  سریال “بیمارستان چونا” با داشتن داستان های فوق العاده و شخصیت های قوی، توانسته است جای خود را در دل تماشاگران کره ای و جهانی پیدا کند. در این سریال، ما شاهد داستان های قلب نواز و تاثیرگذار پزشکان و پرستاران با استعدادی هستیم که علاوه بر دغدغه های حرفه ای خود، با مشکلات شخصی خود نیز مواجه هستند.
  یکی از جذابیت های اصلی این سریال، در این است که با خلاقیت بالا و نوآوری، موضوعات پزشکی را به شکل جذابی برای تماشاگران عادی نشان می دهد و به آنها اجازه می دهد تا به دنیای پر هیجان پزشکی نگاهی نو بیندازند.
  یکی از دیگر ویژگی های برجسته این سریال، داشتن دوبله فارسی است که برای تماشاگران ایرانی به ویژه جذابیت بیشتری ایجاد می کند. بدون شک، دانلود سریال “بیمارستان چونا” با دوبله فارسی یک تجربه دیدنی و لذت بخش برای علاقه مندان به سریال های درام و پزشکی خواهد بود.
  به طور کلی، سریال “بیمارستان چونا” با دارا بودن داستان های جذاب و شخصیت های قوی، ارائه یک نگاه نو به موضوعات پزشکی و داشتن دوبله فارسی برای تماشاگران ایرانی، یک پیشنهاد بسیار جذاب برای تماشای آن است. من این سریال را به تمامی علاقه مندان به سریال های درام و پزشکی توصیه می کنم.

  دیدگاه‌ها

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *