دانلود سریال آواتار: آخرین بادافزار با دوبله فارسی Avatar: The Last Airbender

 • خلاصه داستان: در زمان های گذشته دنیا به چهار نیرو به نام های آب، خاک، آتش و باد تقسیم شده بود. در هر کدام از این سرزمین ها افرادی وجود داشته اند که می توانستد فقط نیروی مربوط به سرزمین خود را تحت اختیار و کنترل داشته باشند. این 4 قلمرو به مدت هزار سال در صلح بودند تا اینکه پادشاه قلمرو آتش Sozin تصمیم گرفت تا برای به تصاحب گرفتن قدرت کل دنیا، جنگی را به راه اندازد. در این میان تنها یک فرد است که می تواند جلوی او را بگیرد. که آواتار نامیده می شود. آواتار شخصی برگزیده است که می تواند هر چهار نیرو را تحت کنترل داشته باشد نام آواتاری که در این زمان ظهور کرده، کودک 12 ساله ای به نام آنگ است. اما آواتار آنگ هنوز برای کنترل کامل چهار قدرت آماده نشده است و مسیر طولانی را در پیش دارد، در حالی که…

 • ورود به سایت اصلی

  نقد و بررسی

  سریال آواتار: آخرین بادافزار یک انیمیشن محبوب و معروف است که به تازگی با دوبله فارسی منتشر شده است. این سریال ماجراجویی و فانتزی، داستان یک دختربچه به نام آانگ را روایت می‌کند که به عنوان آواتار، توانایی کنترل چهار عنصر طبیعی را دارد. او با دو دوست خود، کاتارا و سوکا، در سفری جهت پیدا کردن استادان و یادگیری هر یک از عناصر، تلاش می‌کند.

  در این سفر، آانگ با دشمنانی همچون نیشبو، سرزمین آتش، مواجه می‌شود و در پی برآوردن مسئولیت‌هایش به عنوان آواتار، با موانع و چالش‌های فراوانی روبرو می‌شود. همچنین، داستانی از دوستی، ایمان، قدرت و مسئولیت در این سریال به تصویر کشیده شده است.

  سریال آواتار: آخرین بادافزار با دوبله فارسی برای تمام افرادی که به دنبال یک سریال شاد و ماجراجویی هستند، مناسب است. این انیمیشن با داستانی پر از انرژی، موسیقی زیبا و شخصیت‌های جذاب، توانسته است جای خود را در دل‌های بسیاری از طرفداران انیمیشن به دست آورد. حال در دسترس بودن این سریال با دوبله فارسی، امکان دسترسی آسان به آن را برای علاقمندان به انیمیشن ایرانی فراهم کرده است.

  Comments

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *