تکان دهنده با دوبله فارسی – قسمت سوم

توضیحات : هیچ برنامه تلویزیونی هیجان انگیزتر از مشاهده تاریخ آنچنان که اتفاق افتاده نیست، چه ثبت این وقایع از طریق دوربین های خانگی، تلفن همراه، سیستم های نظارت، و یا فیلمبرداران خبری خوش شانس صورت گرفته باشد.برنامه موج حادثه، فیلم های خام وقایع و حوادث سراسر جهان را جمع آوری کرده و با استفاده از برترین تکنولوژی های گرافیکی، روایتی شگفت آور و شرحی سه بعدی از آنچه در واقعیت اتفاق افتاده را پیش روی شما قرار میدهد.
از ویرانی فاجعه بار پل در مینیاپولیس تا انفجار ناو هواپیمابر یو.اس.اس فورستال، نگاهی دقیق به داستان این وقایع می اندازیم و شما را با افرادی آشنا میکنیم که با روحیه والای انسانی خود، به نبرد با این وقایع پرداختند…

ورود به سایت اصلی

نقد و بررسی

این مستند، با نام “موج حادثه”، با استفاده از تکنولوژی های گرافیکی برتر، وقایع و حوادث بسیاری را سر می‌دهد که از آنها توسط دوربین‌های خانگی، تلفن‌های همراه و سیستم‌های نظارت ضبط شده‌اند. این مستند به توضیحاتی شگفت آور از واقعیت واقعی هر حادثه می‌پردازد. از ویرانی فاجعه‌بار پل در مینیاپولیس تا انفجار ناو هواپیمابر یو.اس.اس فورستال، این مستند به صورت دقیق به داستان این وقایع می‌پردازد و ما را با افرادی آشنا می‌کند که با روحیه والای انسانی‌شان به نبرد با این وقایع پرداختند. به طور کلی، این مستند می‌تواند برای علاقمندان به مستند‌های حوادث و وقایع غیرمترقبه، تجربه‌ای جذاب و خشن ارائه کند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *