اطلاعیه

ورود به سایت اصلی

نقد و بررسی

سریال “اطلاعیه” یک مجموعه تلویزیونی ایرانی است که در سال 1399 به کارگردانی امیر پوردل و تهیه‌کنندگی شادمان رفیعی ساخته شده است. این سریال از شبکه سه سیما پخش می‌شود و تاکنون به نقدهای مثبت و موفقیت‌های بسیاری دست یافته است.

“اطلاعیه” داستان شخصیت‌های مختلفی را روایت می‌کند که در یک محیط اداری و حکومتی فعالیت می‌کنند. این مجموعه با روایت داستان‌های مختلف افرادی که در این محیط کار می‌کنند، به تصویر مشکلات و چالش‌هایی که در این محیط وجود دارد می‌پردازد. از مسائلی همچون فساد، رانت، فشارهای سیاسی و اخلاقی و … که در محیط اداری به وجود می‌آید.

این سریال با استفاده از داستان‌های مختلف و شخصیت‌های متنوع، تلاش دارد تا به تصویر کشیدن واقعیت‌های اجتماعی و اداری کشور بپردازد و مخاطبان را به تأمل و تفکر در مورد این مسائل وادار کند. تماشاگران از دیدن این سریال تا کنون لذت برده‌اند و با داستان‌ها و شخصیت‌های پرداخته شده در آن همراه شده اند.

بدون شک “اطلاعیه” از جمله سریال‌های موفق ایرانی است که با موضوعات مهم اجتماعی و سیاسی مورد توجه قرار گرفته و توانسته با جلب توجه مخاطبان و منتقدان، جای خود را در تاریخ مجموعه‌های تلویزیونی ایرانی دست‌وپا چلفتی کند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *