از تولید تا مزه با دوبله فارسی – غذاهای مکزیکی

توضیحات : از چیزبرگر و سیب‌ زمینی سرخ‌ کرده گرفته تا غذاهای فوریِ مکزیکی یا چینی. برنامه‌ ی فناوری غذا به مجری‌ گری بابی بوگنار، یکی از چهره‌های کهنه ‌کار صنایع غذایی، به گوشه و کنار دنیا سفر کرده و ما رو با رازهای غذاهای مورد علاقه ‌مون آشنا می‌کنه .
اون در این مسیر، دنیای پنهان در ورای هر لقمه رو آشکار کرده، ما رو با تاریخچه ‌ی شگفت ‌انگیز غذاها آشنا کرده و از نزدیک نشون ‌مون می‌ده که مواد اولیه چطور تهیه می‌شن، در کنار هم قرار می‌گیرن و غذاهایی رو بوجود میارن که همه‌ ما دوست ‌شون داریم.
بوگنار در تمام طول عمرش با غذا و در کنار غذا زندگی کرده و در برنامه‌ ی تکنولوژی غذا با سر زدن به گوشه و کنار آمریکا، به دنبال منشأ و رازهای تولید غذاهای مورد علاقه‌ ی ما می‌گرده.
آیا تا بحال فکر کردین که چطور سس سویا رو در اون پاکت ‌های کوچک می‌ریزن یا اینکه جعبه‌ های پیتزا از کجا اومدن؟ پس آماده باشید تا با هم به سفری به دور دنیا بریم و ببینیم مواد اولیه از گوشه و کنار دنیا چطور در کنار هم قرار می‌گیرن تا غذاهای ما رو بوجود بیارن.

ورود به سایت اصلی

نقد و بررسی

مستند غذاهای مکزیکی به ما نشان می دهد که چگونه غذاهایی که ما علاقه داریم، از جمله سیب زمینی سرخ کرده یا تورتیلا، تهیه می شوند. این مستند به ما رازهای مختلف و تاریخچه هر غذا را نشان می دهد و با جاذبه خاصی، ما را با مراحل تهیه غذا آشنا می کند. مجری این مستند، بابی بوگنار، با سفر به گوشه و کنار دنیا، ما را با جایگاه و اصلیت مواد اولیه و رازهای تولید غذاهای مورد علاقه ما آشنا می کند. این مستند با طراحی جالب و موضوع متنوع خود، توانسته است به مخاطبین خود نشان دهد که غذاهایی که ما مصرف می کنیم، چگونه تهیه می شوند و باعث شده است تا آنها را به زمینه ای جدید از دیدگاه ما تبدیل کند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *